Oznamujeme všem svým zákazníkům, že letní odstávka v dodávce teplé vody na území města Frýdku-Místku je plánována od 15. 7. do 25. 7. 2019 včetně.

V tomto období bude náš dodavatel tepelné energie – Veolia Energie ČR a.s. provádět nezbytnou údržbu a plánované opravy a rekonstrukce rozvodného tepelného zařízení, které nelze provádět za provozu.

V případě, že se podaří zkrátit plánovanou délku prováděných prací, bude dodávka obnovena dříve. Všechny prováděné práce mají za cíl zlepšit technický stav technologického zařízení tak, aby byla zvýšena spolehlivost dodávky tepelné energie našim odběratelům.

Odstávka teplé vody znamená značný zásah do komfortu obyvatel, a proto se za způsobené nepříjemnosti i nepohodlí v důsledku přípravy rozvodných tepelných zařízení na topnou sezónu našim odběratelům omlouváme a děkujeme za pochopení.

Poznámka:
Odběratelé teplé vody by v době odstávky neměli používat kohoutky pro teplou vodu, protože z nich poteče pouze neohřátá voda, tedy voda studená. Navíc by tak zbytečně zvýšili stav spotřeby teplé vody na svém vodoměru.